نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

شاید تا به حال به اهمیت نام دامنه سایت خود فکر نکرده باشید اما بد نیست بدانید دامنه مناسب تاثیر بسیاری زیادی در برندینگ ، سئوی سایت و افزایش ورودی به وب سایت شما دارد که همگی باعث موفقیت نهائی شما خواهند شد. نام دامنه علاوه بر منحصر به فرد بودن باید یک سری شرایط و ویژگی هایی داشته باشد. برای آشنایی با اهمیت سئو مقاله « سئو اصفهان » را بخوانید.

illus-which-domain-should-I-buy

در زیر به برخی از ویژگی هائی که یک نام دامنه مناسب باید داشته باشد اشاره می کنیم:

نکات مهم در انتخاب نام دامنه سایت

 1.  تایپ کردن آسان : در انتخاب نام دامنه باید به این موضوع دقت کنید که طریقه تایپ کردن نام دامنه مدنظر با گویش و تلفظ آن یکی باشد. از آنجا که نام دامنه ها بصورت انگلیسی تایپ می شود و ما می خواهیم در زبان فارسی از آنها استفاده کنیم امکان ایجاد بعضی از مشکلات هست.
 2. تلفظ آن آسان باشد. حتماً از نام هایی استفاده کنید که تلفظ آن برای کاربران راحت باشد تا راحت به خاطر سپرده شود. به عنوان مثال تصور کنید کسی بخواهد نام دامنه worldkids را بصورت زبانی برای شما تبلیغ کند. مطمئن تلفظ سخت این عبارت از برند شدن آن جلوگیری می کند.
 3.  در آن از کلمات کلیدی استفاده شود. بهتر است که عبارت کلیدی یا خدمات مدنظر شما در نام دامنه موجود باشد.
 4.  کوتاه و شیوا باشد.کوتاه بودن نام دامنه و همچنین شیوا بودن آن باعث می شود که به راحتی در ذهن ها بماند.
 5.  خط فاصله در نام دامنه وجود نداشته باشد.
 6. اگر نوع خدمات بصورت محلی ارائه می شود بهتر است نام موقعیت جغرافیائی در نام دامنه بکار برده شده باشد.
 7. به راحتی بتوان آن را به خاطر سپرد. کوتاه بودن، شیوا بودن و محلی بودن همگی باعث راحت به خاطر سپردن نام دامنه می شود.

دامنه سایت | انتخاب نام دامنه سایت | سئو | آموزش سئو | طراحی سایت

نام دامنه سایت شما راه ارتباطی است که افراد از طریق آن شما را آنلاین پیدا می کنند، بنابراین انتخاب نام مناسب برای وب سایت شما جزء اولویت ها ست. تیم ویستا پرداز نواندیش گروه طراحی سایت در اصفهان آماده ارائه خدمت مشاوره برای تعیین نام دامنه مناسب برای سایت شما می باشد.    

طراحی اپلیکیشن اصفهان

واقعیت افزوده اصفهان

طراحی سایت اصفهان:: برچسب‌ها: سئو اصفهان , سایت , طراحی سایت , طراحی سایت در اصفهان , طراحی سایت اصفهان , سئو , سئو و بهینه سازی ,
:: بازدید از این مطلب : 9
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 21 خرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

در این مقاله از تکنیک های سئو در ۲۰۱۸ صحبت خواهیم کرد. با وجود این که مسئله سئو مدت زیادی است که مطرح شده است اما هنوز برای بسیاری از افراد این یک مسئله بسیار پیچیده است. برای کسانی که واقعاً نمی فهمند که گوگل و موتورهای جستجو چگونه کار می کنند، سئو شبیه جادوگری است. کسانی که از ترفندهای سئو آشنا باشند می دانند که  چگونه از موتورهای جستجوگر به نفع سایت خود نسبت به رقبا استفاده کنند. همانطور که  می دانید، مردم جادوگر متولد نمی شوند، آنها توسط یادگیری و تمرین جادو، جادوگر می شوند.

با اهمیت سئو اصفهان برای یک سایت حرفه ای آشنا شوید.

تبدیل شدن به یک سئو کار حرفه ای کار آسانی نیست. شما باید سریع تر یاد بگیرید، دقیق تر کار کنید و به راه های جدید سئو فکر کنید. روش و دستور العمل خاصی برای تبدیل شدن به یک جادوگر seo وجود ندارد. تنها مسیری که وجود دارد خواندن مکرر، انطباق ، یادگیری و امتحان چیزهای جدید است. این فرایند باید بصورت تکراری و مداوم انجام گیرد.

سئو سایت | سئو اصفهان | سئو | جادوی سئو | آموزش سئو | کارگاه سئو | سئو

تکنیک های سئو در ۲۰۱۸

محتوای قدرتمند برای کاربران خاص :

محتوا هنوز قدرتمند استو یکی از بهترین ترفندهای  SEO است. موتورهای جستجو وب سایت های فعال که اطلاعات مفید زیادی برای کاربران ارائه می دهند را دوست دارند . بر اساس آمارها، محتواهای طولانی تر در موتورهای جستجوگر بهتر عمل می کنند. همچنین باید ذکر کرد که تقاضا برای محتواهای بصری رشد چشمگیری پیدا کرده است. تهیه محتواهای هوشمند، قدرتمند و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو – کاربران جدید را به سایت شما راهنمایی می کند.

لینک سازی و بک لینک:

منظور از لینک سازی ایجاد لینک بین محتواها در سایت می باشد. ساختن بک لینک ایجاد منابع ارزشمند و لینک هایی از سایت های دیگر به سایت مرجع است. بهترین لینک ها لزوماً از سایت های مشهور نمی آیند. بهترین لینک ها از سایت هایی که مربوط به کسب و کار شما هستند ساخته می شود. این کار علاوه بر انکه بک لینک به سایت را افزایش میدهد، بازدیدکنندگان با کیفیتی را به سایت هدایت می کند که پتانسیل بالقوه ای برای تبدیل شدن به مشتریان وفادار دارند.

بازسازی محتواهای قبلی :

قبل از شروع به تولید محتوای جدید، ابتدا باید سعی کنید که بیشترین بهره را از محتواهای قبلی ببرید. محتواهای قبلی را دسته بندی کنید:

 1. صفحاتی با عملکرد ضعیف که هدفمند برای کلمات کلیدی رقابتی هستند.
 2. پست هایی با موضوعات مهم ولی محتوای  آنها به روز نیست.
 3. صفحات غنی از مفاهیم که دارای رابط کاربری مناسبی نیستند.

محتواها را دوباره بازسازی کنید و آنها را به یک محتوای با ارزش تبدیل کنید.

موبایل فرندلی:

بنا بر تحقیقات , بیش از ۵۰ % ترافیک هر سایت از موبایل ها فراهم می شود که این آمار نیز رو به رشد است. اگر می خواهید موقعیت سایت خود را در SERP گوگل برای کلمات کلیدی مدنظر حفظ کنید، باید نسخه موبایل سایت خود را مانند نسخه دسکتاپ یا حتی بیشتر بهینه سازی کنید. راهکارها:

 1. طراحی سایت واکنش گرا :
 2. بهینه سازی محتواها برای موبایل با جملات و پاراگراف های کوتاه تر  و … .
 3. جستجوی صوتی

 

طراحی سایت اصفهان

طراحی اپلیکیشن اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

واقعیت افزوده اصفهان:: برچسب‌ها: سئو , سئو اصفهان , سئو حرفه ای , سئو سایت , آموزش سئو , سئو رایگان , بهینه سازی سایت, رتبه یک گوگل , سئو 2018 , نکات سئو , بک لینک ,
:: بازدید از این مطلب : 8
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 13 خرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

بهینه سازی وبسایت به دو دلیل مهم است، اولین دلیل گوگل و دومین آن بازدید کنندگان است که بسیار به هم مرتبط هستند. زمانی که یک سایت از لحاظ گوگل بهینه سازی نباشد از لحاظ سئو رتبه پایینی می گیرد و مخاطبین جدید کمی از سایت شما بازدید می کنند. از جهت دیگر اگر یک سایت رابط کاربری مناسبی نداشته باشد و افراد برای کار کردن آن با مشکل روبرو باشند کمتر به سراغ وب سایت شما می آیند و این امر از دید گوگل مخفی نمی ماند. رتبه سئو سایت شما کاهش می یابد. سئو اصفهان را بخوانید.

لزوم بهینه سازی وبسایت

هر بازدید کننده ای که به سراغ سایت شما می آید، امیدوار است که بتواند  به یک سوال خود پاسخ دهد، یک راه حل مناسب برای مشکلش پیدا کند یا یک پروسه ای را تکمیل کند. هنگامی که وب سایت خود را بهینه سازی می کنید، بازدیدکنندگان سایت راحتتر و آسان تر کار خود را انجام می دهند. به عنوان مثال، اگر شما یک وب سایت فروشگاه اینترنتی فروش کفش دارید ، می توانید با بهینه سازی وبسایت خود تعداد خرید هایی که توسط بازدیدکنندگان وب سایت شما انجام می شود را افزایش دهید.

هنگامی که وب سایت خود را بهینه سازی می کنید، سایت تاثیر مثبت خود را بر روی کسب و کار یا هدف شما از ایجاد سایت می گذارد . وب سایت موثر و مفید می تواند درآمد کسب و کار شما را از طریق فروش یا بازدیدکنندگان جدید افزایش دهد . علاوه بر اینکه کاربران اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه شده پیدا کرده اند نیاز کمتری به پشتیبانی و نیروی انسانی دارد.

بهینه سازی وب سایت| بهینه سازی | سئو | سئو سایت | سئو اصفهان | بهینه سازی وبسایت

 

بهترین ابزارهای تست بهینه سازی وب سایت

اقدامات و ابزارهای مختلفی برای انجام بهینه سازی وب سایت وجود دارد. هر علمی تاثیر خود را روی سایت می گذارد. برای تشخیص اینکه کدام عمل و اقدامات بر بهینه سازی سایت تاثیر مثبت داشته است باید تست شود. یکی از این ابزارها تست A/B است.

تست A/B این امکان را فراهم می آورد که نسخه بهینه سازی شده سایت را در برابر سایت اصلی خود آزمایش کنید تا ببینید آیا این اقدام عملکرد وب سایت شما را بهبود می دهد یا باعث آسیب به آن می شود. با تکرار این فرایند وب سایت نرخ تبدیل آن افزایش می یابد.

-Optimizely:  هنگامی که Optimizely بر روی  وبسایت شما نصب شده باشد، می توانید بدون نیاز به دانستن کدنویسی و یا درخواست از تیم طراحی سایت خود برای ایجاد تغییرات، به همان اندازه آزمایش های بهینه سازی را تنظیم کنید.

UNBOUNCE – Unbounce یک پلت فرم تست صفحه فرود است که این امکان را فراهم می کند که به سرعت صفحه های فرود مختلفی را  ایجاد و تست کنید تا ببینید چه چیزی بهتر عمل می کند.

 – VISUAL WEBSITE OPTIMIZER : یکی دیگر از ابزارهای شناخته شده VWO است که در آن می توان  تست A/B را بر قسمت های مختلف سایت اعمال کرد.

طراحی سایت اصفهان

طراحی اپلیکیشن اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

واقعیت افزوده اصفهان:: برچسب‌ها: بهینه سازی سایت , بهینه سازی وب سایت , بهینه سازی وبسایت , سئو , سئو اصفهان , سئو سایت , سئو و بهینه سازی ,
:: بازدید از این مطلب : 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 7 خرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

بهینه سازی سایت به فرآیند بهبود سیستم عملکرد وب سایت شما برای رسیدن به اهداف کسب و کار مدنظر تون است. اگر هدف شما از سایت دستیابی به فروش بیشتر ، کاهش ارتباطات تلفنی و … بوده است بهینه سازی وب سایت می تواند گام موثری در این راستا داشته باشد. سئو اصفهان را برای اطلاع از اهمیت بهینه سازی سایت بخوانید.

چگونه بهینه سازی سایت را باید انجام داد؟

روند بهینه سازی وب سایت از همان اصول بهینه سازی نرخ تبدیل پیروی می کند. در حقیقت، این دو اصطلاح اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند. بهینه سازی وب سایت یک فرایند مداوم و همیشگی است که در طول زمان ارزش وب سایت را بالا می برد.

با پیروی از روند زیر می توانید عملکرد وب سایت خود را از طریق بهینه سازی مداوم بهبود بخشید.

 1. یک فرضیه ایجاد کنید: سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید. سپس به بررسی تجزیه و تحلیل خود بپردازید و قسمتی از سایت را که  عملکرد ضعیف دارند را پیدا کنید، مانند صفحات با نرخ خروج بالا.  شما می توانید لیستی از علل بالقوه عملکرد ضعیف را برای بهینه سازی های وب سایت  ایجاد کنید.
 2. اولویت بندی: لیست ایده های خود را مرتب سازی کنید. آنها را بر اساس میزان تاثیراتی که بر روی سایت و میزان سختی و آسانی پیاده سازی کرده آن مرتب کنید.
 3. تغییرات را تست کنید: تست A/B بهینه سازی سایت را  انجام دهید.تغییراتی را که عملکرد سایت شما را بهبود بخشیده را حفظ کنید.
 4. تست های خود را آنالیز کنید: تست های خود را تحلیل کنید و به این نتیجه برسید که کدام یک از فرضیاتی که در مرحله اول تهیه کردید اشتباه و کدام درست بوده است.
 5. بهینه سازی سایت را انجام دهید: فرضیه های درست خود را بر روی سایت اعمال کنید. و از فرضیه های نادرست خود درس بگیرید. همیشه به یاد داشته باشید که بهینه سازی وب سایت یک فرایندی است که باید مداوم انجام بگیرد تا در طول زمان بهترین نتیجه را بدست آورید.


:: برچسب‌ها: سئو , سئو اصفهان , سئو حرفه ای , سئو سایت , آموزش سئو , سئو رایگان , بهینه سازی سایت, رتبه یک گوگل ,
:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 30 ارديبهشت 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

در این مقاله به ارتباط بین شبکه های اجتماعی و سئو می پردازیم. سوالی که برای هر صاحب سایتی ممکن است پیش بیایید این است که شبکه های اجتماعی چه تاثیری بر سئو سایت می گذارد. به تصویر زیر نگاه کنید، تصویر زیر به طور مختصر پاسخ این سوال است.

سئو اصفهان را بخوانید.

سئو| سئو اصفهان| سئو سایت| سئو و شبکه های اجتماعی

زمانی که در شبکه های اجتماعی محتوای مربوط به سایت خود را می گذارید، می توان گفت که افراد زیادی حتی به طور ناخواسته تبلیغ و پست های شما را می بینند. تهیه محتوای مناسب و جذاب موضوعی است که باید قبل از تهیه پست برای شبکه های اجتماعی به آن فکر کرد و تصمیم گرفت.

حال اگر پست یک محتوای با ارزش باشد ، توسط کاربر می تواند به اشتراک گذاری شود یا مورد ارجاع قرار بگیرد. این روند به صورت متوالی ادامه پیدا می کند و مخاطبین زیادی از پست های شما دیدن می کنند. اگر امکان معرفی سایت در پست ها باشد می توان پیش بینی کرد که افراد زیادی برای کسب اطلاعات بیشتر  به سراغ سایت معرفی شده می روند.

روش های شبکه های اجتماعی و سئو

 • به اشتراک گذاری منظم پست و لینک دهی آن به وب سایت و وبلاگ در کلیه شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک ، لینکدین و …. باعث در معرض نمایش گذاشتن سایت و جذب بالقوه مشتریان زیادی می شود.
 • بر پروفایل شبکه های اجتماعی هم بسیار توجه کنید. پروفایل های شبکه های اجتماعی در موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند. شرکت ها و موسساتی که برای شبکه های اجتماعی خود مثل فیس بوک، توییتر ، لینکدین و … در کنار وب سایت خود فعالیت می کنند و همیشه فعال هستند، شبکه های اجتماعی آنها هم جزء نتایج گوگل مشاهده می شود. بطوری که می توان گفت که حتی ممکن است موتورهای جستجو ارزش بیشتری به شبکه های اجتماعی یک سایت بدهند. موتورهای جستجو میزان  دنبال شوندگان در رسانه های اجتماعی و ارتباط با آنها را در نظر می گیرد و از اطلاعات آنها برای رتبه بندی و نتایج جستجوها استفاده می کنند.


:: برچسب‌ها: سئو , سئو اصفهان , سئو حرفه ای , سئو سایت , سئو و شبکه های اجتماعی , شبکه های اجتماعی و سئو , کارگاه سئو , آموزش سئو , سئو حرفه ای ,
:: بازدید از این مطلب : 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش
طراحی سایت اختصاصی مطابق با نیاز شما!

با گسترده شدن روابط داشتن یک وب سایت که صرفاْ حالت نمایشی، خبری و اطلاع رسانی داشته باشد دیگر کاربرد چندانی ندارد. جذب کاربران و ارائه خدمات به آنها نیاز به یک  طراحی سایت اختصاصی مطابق با نوع خدمات و نیازمندی ها دارد.  در دسترس بودن و بر طرف کردن هر چه بیشتر نیازهای کاربران از طریق اینترنت و فضای مجازی امری است که خوشایند کاربران سایت خواهد بود.

برای طراحی سایت اختصاصی نیازهای خود را از قبل مشخص کنید

قبل از اقدام به سفارش طراحی سایت بهتر است که سفارش دهنده و صاحب کار ابتدا مشخص کند که چه نیازهایی دارد. تعیین نیازها و مراحل انجام کارها، شرایط استثناء که ممکن است به وجود بیایید، کلیه این مباحث باید برای خود صاحب سفارش مشخص باشد. بعد هم اقدام به انتقال این امور به شرکت طراحی سایت کند. بهتر است که کلیه این موارد به صورت مستند در اختیار شرکت طراحی سایت قرار داده شود تا موردی از قلم نیافتد.

زمانی که سایت باید به صورت اختصاصی طراحی شود، زمان و مهارت مهمترین رکن محسوب می شوند. با داشتن مهارت و آینده نگری در زمان مناسب است که یک سایت خوب با قابلیت به روزرسانی را تولید می کند. انتظار عجولانه و تحویل فوریتی سایت باعث پشیمانی می شود. از آنجا که اگر سایت کارایی خوبی نداشته باشد و نیازهای کاربران را رفع نکند سازمان و کسب و کار شما را به درستی نشان نمی دهد. پس برای یک حضور فعال و قوی باید سایتی کارآمد و متفاوت داشته باشید.

طراحی سایت| طراحی سایت در اصفهان| طراحی سایت اصفهان| طراحی سایت| سایت

پروژه طراحی سایت خود را به چه کسی واگذار کنیم؟

افراد و شرکت های بسیاری وجود دارند که کار طراحی سایت انجام می دهند که می شود کار را به آنها سپرد. ولی زمانی که سایتی را به صورت اختصاصی و مطابق با نیازهای خود طراحی می کنید بهتر است به یک شرکت رسمی این کار را بسپارید تا در آینده هم بتوانید از پشتیبانی آنها بهره بگیرید. سفارش کار به یک فرد هر چند تخصص داشته باشد ولی چون از لحاظ اجتماعی جایگاه خاصی ندارد نمی توان بر روی پشتیبانی کردن آنها از سایت برای آینده حساب کرد.

گروه ویستاپردازنواندیش گروه طراحی سایت اصفهان یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت است که بیش از قراردادی که دارد وظیفه پشتیبانی از مشتریان خود را انجام می دهد.

بعد از طراحی به سئوی سایت اهمیت بدهید.

بعد از اینکه سایت تست شد و مشخص شد که  آماده و قابل بارگذاری است، به سئوی سایت بپردازید. با پرداختن به سئو و قرار دادن سایت در مراتب بالای موتورهای جستجو تلاش ها و زحمات شما برای یک سایت که نیازهای کاربران را رفع می کند بی نتیجه نخواهند ماند.

طراحی سایت در اصفهان

سئو اصفهان

طراحی اپلیکیشن اصفهان

واقعیت افزوده اصفهان:: برچسب‌ها: طراحی سایت , طراحی سایت در اصفهان , طراحی سایت اصفهان , طراحی وب سایت , طراحی وب , طراحی سایت رایگان , طراحی سایت ارزان , قیمت طراحی سایت ,
:: بازدید از این مطلب : 8
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 22 ارديبهشت 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

در این مقاله بصورت مختصر قواعد و اصول طراحی سایت بصورت مختصر مطرح شده است. یک سایت برای این که یک سایت موفق و پر بازدید باشد یک سری اصول اولیه مهم دارد که با رعایت کردن آنها می توان به هدف از طراحی سایت دست پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت در اصفهان

اصول طراحی سایت

 • دامنه و هاست:  برای یک سایت یک نامی باید انتخاب کرد که بیانگر هدف یا برند و یا معرفی خدمات سایت باشد .
 • تکنولوژی طراحی سایت: از آنجا که انجام طراحی سایت در تخصص هر کسی نیست ، پشتیبانی و به‌روز‌رسانی آن هم، کاری تخصصی است. پیاده‌سازی طراحی سایت با سیستم‌های مدیریت محتوا که پشتیبانی از سایت، برای افراد بدون تخصص در زمینه طراحی سایت هم کار دشواری نیست را با توجه به هدفی که از طراحی سایت انتخاب کنید.
 • طرح و رنگ‌بندی ( گرافیک ): از لحاظ گرافیک و ظاهر سایت باید یک رنگ مناسب را به عنوان قالب رنگی سایت در نظر گرفت. انتخاب رنگ می‌تواند بر اساس برند، نوع خدمت و … باشد. مثلاً در مورد سایت‌هایی که لوازم آتش نشانی را معرفی می‌کنند رنگ‌های قرمز، زرد و مشکی از آنجا که در رابطه با آتش است رنگ‌های قالب هستند. انتخاب تصویرهایی که در همین حیطه رنگی باشد با قالب سایت منسجم‌تر است.
 • مشخص کردن هدف از طراحی سایت: این که قرار است سایت چه هدفی را دنبال کند در قالب و نحوه کار آن بسیار تاثیر گذار است. یک سایت می‌تواند جنبه خبری، فروشگاهی، نمایشگاهی و … داشته باشد. کارایی و هدف سایت در پارامترهایی که قبلاً گفته شد تاثیر شایانی دارد. مثلاً در مورد یک سایت فروشگاهی از آنجا که نیاز به عکس محصولات هست باید از فضای هاست بیشتری نسبت به سایت خبری یا شرکتی استفاده کرد.
 • محتوا : تهیه محتواهای متناسب با کارکرد سایت و خوب می‌تواند نقش مهمی در موفقیت یک سایت داشته باشد. قرار دادن محتوای جدید و بدون کپی گرفتن از دیگر سایت‌ها باعث گرفتن رتبه بالا برای جستجو در موتورهای جستجو می‌شود.  با گذاشتن محتواها و پست‌های باکیفیت کاربران و بازدیدکنندگان جدید پیدا کنید.

طراحی سایت اصفهان

طراحی اپلیکیشن اصفهان

واقعیت افزوده اصفهان

سئو اصفهان:: برچسب‌ها: طراحی سایت , طراحی فروشگاه اینترنتی , طراحی سایت در اصفهان, طراحی سایت اصفهان , طراحی وب سایت , طراحی سایت حرفه ای , طراحی سایت فروشگاهی ,
:: بازدید از این مطلب : 8
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 ارديبهشت 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش
بردکرامب بر سئو| سئو| سئو اصفهان| سئو سایت| سئو سایت در اصفهان|سئو حرفه ای | آموزش سئو| بردکرامب بر سئو
 

در نوشته پیشین تعریف مختصری از بردکرامب یا breadcrumb گفته شد، در این مقاله درباره تاثیر بردکرامب بر سئو سایت و افزایش رتبه سایت مطالبی تهیه شده است.

بردکرامب همان طور که استفاده کاربر از سایت را راحتتر می کند ، برای موتورهای جستجو هم مفید است. آنها دسترسی و مسیر مستقیم ارتباطی بین صفحات درونی و بیرونی از سایت را که کار مورد علاقه موتورهای جستجو است را فراهم می کند. در زیر لیستی از مزیت های بردکرامب بر سئو سایت موجود است:

 • در بردکرامب به کلمات کلیدی خاص هر صفحه را مشخص می کند: این امر باعث می شود که ارتباط بین صفحات مختلف برای موتورهای جستجو مشخص شود.
 • بهبود ساختار داخلی لینک های سایت بر اثر لینک دهی متنی به صفحه مربوطه
 • شِمای و طرح ها برای توصیف بردکرامب مفید است.

بردکرامب بر سئو سایت چگونه باید بهینه سازی شود؟

 در اینجا تعدادی از بهترین شیوه هایی بهینه سازی بردکرامب برای سئوی سایت مطرح شده است:

 • بردکرامب را در بالای صفحات خود قرار دهید.
 • بردکرامب را در کلیه صفحات سایت خود قرار دهید.
 • مسیردهی را از صفحه اصلی شروع کنید و گام به گام به صفحه فعلی برسید.
 • صفحه فعلی را لینک ندهید.
 • سبک نگارش آنها را ساده  درست کنید.
 • بردکرامب لینک دهی ثانویه محسوب می شوند نباید جایگزین لینک دهی اولیه شوند.
 • مسیر ناوبری و لینک دهی را بصرت کامل بنویسید. در نظر نگرفتن و پرش از یک سطح موجب سردرگمی کاربر می شود.

بردکرامب یک ابزار قوی برای یک تجربه کاربری مناسب از سایت است مخصوصاً اگر سایت دارای پیچیدگی زیادی باشد که کاربر را دچار سردرگمی کند. آنها به موتورهای جستجو برای درک ساختار داخلی سایت کمک می کنند . و بر اثر آن اگر سایت ساختار داخلی درستی داشته باشد بر سئوی آن نیز تاثیر مثبت می گذارد. سئو اصفهان را بخوانید.

در نتیجه می توان گفت با توجه به مزایای فراوان بردکرامب هیچ دلیلی برای استفاده از آن نیست.

طراحی سایت اصفهان

طراحی اپلیکیشن اصفهان

واقعیت افزوده اصفهان

طراحی سایت در اصفهان:: برچسب‌ها: بردکرامب , سئو , سئو اصفهان , بردکرامب و سئو , سئو سایت , آموزش سئو , سئو سایت , سئو سایت رایگان , سئو سایت ارزان , سئو رایگان , سئو ارزان ,
:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 9 ارديبهشت 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

breadcrumb یا بردکرامب ویژگی مهمی است که هر وب سایت خوب باید آن را داشته باشد. برد کرامب علاوه بر اینکه به کاربران کمک می کند تا موقعیت و جایگاه خود را در سایت ببینید، ساختار سایت را هم برای گوگل مشخص می کند. به همین جهت است که از دید سئو وجود بردکرامب برای سایت مهم است.

breadcrumb چیست؟

بردکرامب که غالباً در بالای صفحات سایت قرار می گیرد مسیر کاربر از صفحه ای که در حال مشاهده آن است تا صفحه اصلی وب سایت را نشان می دهد. این امر باعث یک تجربه کاربری خوب برای سایت می شود. از آن لحاظ که اگر حتی کاربری از صفحه اصلی سایت هم وارد نشده باشد می تواند مسیری که طی شده تا این صفحه به نمایش گذاشته شود را ببیند. 

breadcrumb| بردکرامب|سئو|سئو اصفهان|سئو سایت| آموزش سئو

مدل بردکرامب از خرده نان هایی است که هانسل و گرتل زمانی که به جنگل رفتند نمونه گرفته شده است. هانسل قطعات نان را روی زمین می گذاشت تا راه برگشت را پیدا کنند. به عنوان مثال در سایت newthink24.com مقاله سئو اصفهان از مسیر خانه> دانشنامه> سئو چیست؟ سئو اصفهان قابل دسترسی است. هر قسمتی از این مسیر قابل کلیک هستند تا به صفحه اصلی برسند.

breadcrumb در نتایج گوگل هم نشان داده می شود. اگر از Yoast SEO استفاده کنید یا فرم صحیح داده های ساخت یافته را به سایت خود اضافه کنید، موتورهای جستجو می توانند این اطلاعات را بیابند و می توانند breadcrumb خود را در نتایج جستجو نشان دهند. این کاربران به راحتی میتوانند درک نمایند که صفحه مورد نظر چه جایگاهی در سایت شما دارد.

انواع بردکرامب

بردکرامب به طور کلی به سه نوع تقسیم می شود:

 • موقعیت: امروزه بردکرامب از لحاظ موقعیت رایج ترین نوع بردکرامب است. در این نوع، موقعیت صفحه درون سلسله مراتب سایت را نشان می دهد. همچنین کاربر می تواند صفحه ای که لینک این صفحه در آن بوده است را ببینید.
 • مسیر: همانطور که از نام آن مشخص است، مسیری که کاربر طی کرده تا به این صفحه برسد را نشان می دهد. در چنین بردکرامبی یک صفحه می تواند چندین مسیر دسترسی داشته باشد. و به تبع آن چندین بردکرامب نشان دهد.
 • ویژگی و کلمه کلیدی: این برد کرامب شبیه به بردکرامب موقعیت است . با این تفاوت که به جای نشان دادن عنوان صفحه، کلمه کلیدی یا ویژگی ای دیگری را نشان می دهد. این نوع از برد کرامب معمولاً در سایت های فروشگاهی کاربرد دارند.


:: برچسب‌ها: سئو , سئو اصفهان , سئو سایت , آموزش سئو , سئو رایگان , سئو ارزان , آموزش سئو در اصفهان , سئو سایت رایگان ,
:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 2 ارديبهشت 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مهندسین نواندیش

« رتبه یک گوگل شوید » شعاری است که هر گروه یا فردی که سئو سایت انجام می دهد با آن تبلیغ می کند. باید گفت یک سایت زمانی رتبه یک گوگل را برای مدت طولانی به دست می آورد که سئو به صورت حرفه ای بر روی آن سایت انجام گرفته شده باشد. سئو اصفهان را بخوانید. هر سایتی با کلمات و عبارات مختلف جایگاه مختلفی در موتورهای جستجو خواهد داشت. حتی می توان گفت در مرورگرهای مختلف هم نتایج می تواند متفاوت باشد. زیرا که در بعضی از مرورگرها از اطلاعات موفعیت جغرافیایی را بر روی نتایج اعمال می کند.

رتبه یک گوگل برای هر کلمه مربوط به چه سایتی است؟

از آنجا که در مرورگرها سوابق قبلی جستجوها در نتایج فعلی اثر می گذارد نمی توان گفت که سایت های که در صفحات اول گوگل در مرورگرها لیست می شوند در صدر نتایج گوگل هستند. برای پیدا کردن نتایج گوگل بدون لحاظ کردن سابقه جستجوهای قبلی می توان از مرورگرها در حالت private استفاده کرد. برای باز کردن مرورگر در حالت خصوصی در فایرفاکس  new private windows و در کروم  New incognito window را در نوار ابزار انتخاب کنید. برای بقیه مرورگرها هم چنین امکانی وجود دارد. بعد از باز کردن صفحه خصوصی در مرورگر کلمه یا عبارت کلیدی خود را وارد کنید و منتظر لیست نتایج جستجوها باشید. لیست فعلی نشان دهنده رتبه هر سایت برای آن عبارات است.

مثلاً ، شما چون در مرورگر سیستم، آدرس سایت شرکت یا سایتی که بسیار استفاده کرده اید را بدون سرچ در گوگل با وارد کردن آدرس آن باز کرده اید، زمانی که در موتورهای جستجو عبارت کلیدی مهم آن سایت را سرچ کنید، آن سایت را در صدر نتایج جستجوی خود خواهید دید.

اهمیت رتبه اول گوگل

شاید نگه داشتن سابقه جستجوها در مرورگرها باعث شود که افراد فکر کنند که نیازی به رتبه یک گوگل نیست. و حتی هیچ سایتی نیاز به سئو ندارد. اما بایدگفت که هدف از اعمال سئو بر روی یک سایت کسب مشتریان و بازدید کنندگان جدید است. زمانی که شما برای اولین بار یک عبارتی را در موتورهای جستجو سرچ می کنید چون هیچ سابقه ای از آن عبارت یا کلمه برای مرورگر شما ثبت نشده است مانند حالتی است که مرورگر حالت خصوصی داشته باشد. و نتایجی که رتبه بالاتر و متناسب با درخواست شما هستند در ابتدای لیست نتایج جستجو قرار می گیرند.

۵ نکته مهم سئو

 1. الگوریتم های هوشمند موتورهای جستجو را بدانید
 2. بر روی سئوی محلی سایت متمرکز شوید
 3. کسب و کار خود را در  Google My Business ثبت کنید.
 4. برای جستجوی صوتی بهینه سازی باید انجام گیرد. از آنجا که خواندن خیلی راحت تر از تایپ کردن است می توان انتظار داشت که در آینده نه چندان دور بیشتر افراد از جستجوی صوتی استفاده می کنند.
 5. AMP را برای سایت فعال کنید.

طراحی سایت در اصفهان

طراحی اپلیکیشن اصفهان

واقعیت افزوده اصفهان:: برچسب‌ها: سئو , سئو اصفهان , سئو حرفه ای , سئو سایت , آموزش سئو , سئو رایگان , بهینه سازی سایت, رتبه یک گوگل ,
:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردين 1397 | نظرات ()